Turizm alanında yeni ve farklı bir sayfa açarken, hedeflerimizin ve koşulsuz müşteri memnuniyetinin bizim için ne kadar önemli olduğunu öncelikle belirtmeliyiz.2006 yılında kurulan acentemiz Ovam Tur  A grubu olarak faaliyete başlamıştır. Kuruluş amacı olarak inanç turizmi yurtiçi ve yurt dışı turları iç hat ve dış hat uçak bileti satan acentemiz bu alanlarda faaliyet göstermektir.
Bu sektörel farklılıkları hizmet anlayışımızla birleştirerek firmamızı sektördeki  ön sıralara taşımanın gururunu yaşamaktayız. Hizmet sektöründeki zorlukların bilincinde olan ve bu zorlukları aşıp size en iyi hizmeti verecek kapasitede uzman bir ekiple çalışmaktayız.

     Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar güvenirliliğimizin ve başarımızın göstergesidir. Bu sektörde oluşturduğumuz sağlam alt yapı sizlere daha iyi hizmet olanağı ve kalıcılığımızı garantilemektedir. Firmamız sektörümüzün gerektirdiği tüm alanlarda faaliyet göstermenin yanında yoğun olarak Hac –Umre organizasyonları düzenlemektedir.

     İç hatlarda Türk Hava Yolları başta olmak üzere Onur Air, Atlas Jet, Pegasus Havayolları, Sun Express, Sky Airlines, Bora Jet satış acenteliğini yapan Ovam Tur; Irak, İran, Suriye, Mısır  ve çeşitli  ülkelere organizeli turlar düzenlemiş olup, şu anda da aynı faaliyetlerini yürütmektedir.

     Firmalara, dernek ve vakıflara özel yurtdışı ve yurtiçi organizasyonlar düzenlemekteyiz. Daha nice organizasyonları siz değerli misafirlerimizin manevi katkılarıyla gerçekleştirmeyi bulunduğumuz yerden daha iyi yerlere gelebilmenin gayreti ile çalışmaktayız.
 
 

Bu sayfa 5737 defa görüntülenmiştir.